BKKO Logo
menü Öğrenci Başvuru Öğrenci Giriş Öğretmen Giriş Kütüphane Üyeliği

Daha önce Nilüfer Kütüphanelerine üye olduysan, yeniden üye olmana gerek yok. Kütüphanelerimizden kitap ödünç alabilirsin :)

2023-2024 Boyun Kadar Kitap Oku Projesi Ödül Töreni

Boyun Kadar Kitap Oku Projesi

Haber tarihi: 27.05.2024

Boyun Kadar Kitap Oku 2023-2024 yılı Ödül Töreni ile tamamlandı. Törende proje ortağı Nilüfer Rotary Kulübü 2.440’ıncı Bölge Rotary Federasyon Başkan Yardımcısı Mustafa Boğa,  Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Orhan öğrencileri kutladılar.

Projeye katılan okullar arasında okul mevcuduna ve öğrenci katılım sayısına göre en yüksek katılımda bulunan; Görükle Dumlupınar İlkokulu Müdürü Abdullah Urgan, Hasanağa Ortaokulu Müdürü Atilla Yucak, Öğretmen Mehmet Aras İlkokulu Müdürü Mustafa Ergemici  ve Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu Ortaokulu Müdürü Kenan Budak ödüllerini aldılar.

Milli voleybolcularımızdan Aylin Acar, Hüseyin Koç, Kerem Can Acar ve Tuğba Hocaoğlu Coşkun şampiyonlarımıza ilham olacak kariyer yolculuklarından bahsettiler.

Törenimizi https://www.youtube.com/watch?v=QKSIdi3MMn4 adresinden izleyebilirsiniz. 

Ödüle hak kazanan Okuma Şampiyonları madalyalarını, belgelerini ve gezi ödülü kuponlarını aldılar. Öğretmenlerimiz belgeleri ve gezi ödülünün yanı sıra Nilüfer Kent Tiyatrosu’ndan çift kişilik davetiye kazandılar.

Okuma kültürünün gelişmesinde emek veren, destek olan, tüm öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve okulları yürekten kutluyoruz.

  www.boyunkadarkitapoku.org Haber Arşivi
  Nilüfer Belediyesi Haber Arşivi