BKKO Logo
menü Öğrenci Başvuru Öğrenci Giriş Öğretmen Giriş Kütüphane Üyeliği

Daha önce Nilüfer Kütüphanelerine üye olduysan, yeniden üye olmana gerek yok. Kütüphanelerimizden kitap ödünç alabilirsin :)

2022-2023 Boyun Kadar Kitap Oku Projesi Ödül Töreni

Boyun Kadar Kitap Oku Projesi

Haber tarihi: 26.05.2023

Boyun Kadar Kitap Oku 2022-2023 yılı Ödül Töreni ile tamamlandı. Törende proje ortağı Nilüfer Rotary Kulübü Dönem Başkanı Harun Bayrak,  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Milli Eğitim Nilüfer İlçe Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi öğrencileri kutladılar.

Projeye katılan okullar arasında okul mevcuduna ve öğrenci katılım sayısına göre en yüksek katılımda bulunan; Abdurrahman Vardar İlkokulu Müdürü Mustafa Akçay, Nilüfer Belediyesi Bursa Rotary İlkokulu Müdürü Salih Aksu, Ali Kuşçu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İdris Aşar  ve Kayapa Şehit Jandarma Er Eyüp Gürsoy Ortaokulu Müdürü Murat Elaldı ödüllerini aldılar.

Tekerlekli Sandalye Dans Projesi ekibi bir gösteri sundu.

Ödüle hak kazanan Okuma Şampiyonları madalyalarını, belgelerini ve Extrempark hediye kartlarını aldılar. Öğretmenlerimiz belgeleri ve hediye çekleri yanı sıra Nilüfer Kent Tiyatrosu’ndan çift kişilik davetiye kazandılar.

Törenin tamamı https://www.youtube.com/watch?v=3nhiAPR7OaA  adresinden izlenebilir.

Okuma kültürünün gelişmesinde emek veren, destek olan, tüm öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve okulları yürekten kutluyoruz.

  www.boyunkadarkitapoku.org Haber Arşivi
  Nilüfer Belediyesi Haber Arşivi